2M_20120525_7020Mało jest niewątpliwie wynalazków, które zmieniły świat w tak dużym stopniu, jak internet, dający nieograniczone wręcz możliwości komunikacji między ludźmi, będący platformą swobodnej wymiany wszelkiego rodzaju informacji. Globalna sieć jest czynnikiem, który odmienił oblicze gospodarki. Coraz liczniejsze narzędzia e-biznesowe, B2B i B2C decydują o nowej jakości stosunków międzyludzkich, społecznych, ekonomicznych.

Gospodarka elektroniczna oparta na innowacjach technologicznych jest dziedziną biznesu notującą stały i szybki wzrost, niezależnie od wahań koniunktury. Jej wpływ na konkurencyjność krajów i regionów jest niezaprzeczalny, dlatego też projekty, podejmowane w dziedzinie biznesu elektronicznego, liczyć mogą na znaczące wsparcie ze środków Unii Europejskiej.

Inwestorzy, planujący przedsięwzięcia e-biznesowej, z zakresu B2B, B2C mogą liczyć na nasze wsparcie zarówno na etapie przygotowania dokumentacji aplikacyjnej, jak i w trakcie realizacji projektu. Dysponując bogatym doświadczeniem wspieramy naszych klientów już na etapie tworzenia założeń inwestycji, tak aby zwiększyć jej szanse na ostateczny sukces. Nasza wiedza jest dla nich nieocenionym wsparciem.