Przedsiębiorstwo JUWENA posiada sieć gabinetów prowadzących zabiegi zarówno w zakresie medycyny estetycznej, jak też dermatologiczno-leczniczej. Dotychczas przedsiębiorstwo Juwena, a wcześniej działające pod nazwą EUROPHARM Outsourcing for Pharmaceutical Companies Sp. J., pozyskało środki na finansowanie dwóch projektów, które umożliwiły wyposażenie gabinetów w najnowocześniejsze urządzenia.

Projekty obejmowały działania związane z rozwojem i modernizacją Gabinetu w Gliwicach, poprzez zakup specjalistycznego wyposażenia, w tym m.in. lasera Fraxel re: store, urządzenia do wykonywania peelingu kawitacyjnego, urządzenia do wykonywania zabiegów parafinowych dłoni i stóp oraz głowic do lasera. W wyniku realizacji projektu oferta gabinetu medycyny estetycznej w Gliwicach wzbogaciła się o nowe usługi z zakresu laseroterapii: leczenie trądziku, usuwanie tatuaży, lipoza laserowa. Ponadto ulepszone zostały również dotychczasowe usługi przedsiębiorstwa, w tym: leczenie zmian naczyniowych, depilacja laserowa, leczenie przebarwień skórnych będących efektem starzenia się skóry, fotoodmładzanie, ujędrnianie skóry połączone z modelowaniem sylwetki oraz mezoterapia.

  • „Stworzenie centrum medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetyki Juwena poprzez przeniesienie siedziby oraz zakup wyposażenia zabiegowego opartego na najnowocześniejszej technologii medycznej BBL”,
  • „Wzrost konkurencyjności gabinetu medycyny estetycznej w Gliwicach poprzez wprowadzenie do oferty nowych usług”

juwena 1

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego na lata 2007-2013
Łączna kwota dofinansowania: 387.617,40 zł
Łączny koszt całkowity: 683.009,00 zł